Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52851061・Dvorníky 237, 92056 Dvorníky・Založené 2020
Obrat 2024
939 tis. €
−23 %Zisk 2024
67 tis. €
+35 %Aktíva
1,3 mil. €
+41 %Vlastný kapitál
168 tis. €
+66 %Zadlženosť
87,1 %
−2,0 ppHrubá marža
9,8 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,1 %
+3,1 ppZisk / výnosy
ROA
5,1 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
39,9 %
−9,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
+64 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
85 tis. €
+34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
168 tis. €
+168 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 017,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 795 tis. € | 805 tis. € | 1,22 mil. € | 826 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 32 tis. € | 65 tis. € | 81 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 795 tis. € | 815 tis. € | 1,22 mil. € | 939 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 28 tis. € | 50 tis. € | 67 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 530 € | 7 214 € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | 7 214 € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,21 mil. € | 1,12 mil. € | 926 tis. € | 1,3 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 347 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 347 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,21 mil. € | 1,12 mil. € | 579 tis. € | 1,3 mil. € |
| Zásoby | 810 tis. € | 1,05 mil. € | 477 tis. € | 492 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 197 € | 25 tis. € | 25 tis. € | 773 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 396 tis. € | 49 tis. € | 76 tis. € | 38 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 608 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,21 mil. € | 1,12 mil. € | 926 tis. € | 1,3 mil. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 52 tis. € | 101 tis. € | 168 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −2 668 € | 18 tis. € | 46 tis. € | 96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 28 tis. € | 50 tis. € | 67 tis. € |
| Záväzky | 1,19 mil. € | 1,07 mil. € | 825 tis. € | 1,13 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 813 tis. € | 1,07 mil. € | 825 tis. € | 1,13 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 373 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Dvorníky 313, 92056 Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Konvalinkova 4962/1, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 467, 92056 Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Šalgočka 61, 92554 Šalgočka, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 313, 92056 Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Konvalinkova 4962/1, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 467, 92056 Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 467, 92056 Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Šalgočka 61, 92554 Šalgočka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.