Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52852288・Pribinova 21/11, 90101 Malacky・Založené 2020
Obrat 2025
66 tis. €
+9,1 %Zisk 2025
8 511 €
+222 %Aktíva
31 tis. €
+34 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+44 %Zadlženosť
10,2 %
−6,2 ppHrubá marža
15,1 %
+8,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,9 %
+8,5 ppZisk / výnosy
ROA
27,4 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
30,5 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,80
+61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 471 €
+163 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € | 66 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 708 € | 3 723 € | 3 920 € | 9 955 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € | 66 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 876 € | 2 710 € | 2 647 € | 8 511 € |
| Daň z príjmov | 684 € | 720 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 518 € | 5 750 € | 4 930 € | 5 623 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 163 € | 9 039 € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 876 € | 2 710 € | 2 647 € | 8 511 € |
| Záväzky | 3 074 € | 3 247 € | 3 807 € | 3 173 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 074 € | 3 247 € | 3 807 € | 3 173 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Rybník 632/12, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Adresa Boženy Nemcovej 5500/46, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Hlavná 376/22, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Adresa Pútnická 9068/47B, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rybník 632/12, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3200/10, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hlavná 376/22, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3200/10, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.