Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52854167・Svetlá 5754/8, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
143 tis. €
+184 %Zisk 2025
89 tis. €
+152 %Aktíva
119 tis. €
+156 %Vlastný kapitál
94 tis. €
+144 %Zadlženosť
21,0 %
+4,0 ppHrubá marža
86,0 %
−5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
62,0 %
−7,8 ppZisk / výnosy
ROA
74,4 %
−1,2 ppRentabilita aktív
ROE
94,2 %
+3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,69
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
112 tis. €
+175 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
+7,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
92 tis. €
+139 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
161,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 949 € | 240 € | 50 tis. € | 143 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 515 € | 197 € | 46 tis. € | 123 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 951 € | 240 € | 50 tis. € | 143 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 628 € | 197 € | 35 tis. € | 89 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 5 736 € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 484 € | 4 430 € | 46 tis. € | 119 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 1 951 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 1 951 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 484 € | 4 430 € | 46 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 € | 2 € | 27 tis. € | 83 tis. € |
| Finančné účty | 4 467 € | 4 428 € | 19 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 484 € | 4 430 € | 46 tis. € | 119 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 245 € | 3 442 € | 39 tis. € | 94 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 829 € | −1 799 € | −1 611 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 628 € | 197 € | 35 tis. € | 89 tis. € |
| Záväzky | 1 239 € | 988 € | 7 881 € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 14 € | 31 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 239 € | 988 € | 7 867 € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Svetlá 5754/8, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Svetlá 5754/8, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kulíškova 1001/37, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Svetlá 5754/8, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Svetlá 5754/8, 81102 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Svetlá 5754/8, 81102 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Kulíškova 1001/37, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Redwood Group, s. r. o.
Svetlá 5754/8, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.