Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52856364・Štúrova 692/89, 95201 Vráble・Založené 2020
Obrat 2025
108 tis. €
+0,1 %Zisk 2025
11 tis. €
+1 688 %Aktíva
137 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
52 tis. €
+25 %Zadlženosť
61,9 %
+2,0 ppHrubá marža
59,9 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,8 %
+9,3 ppZisk / výnosy
ROA
7,7 %
+7,2 ppRentabilita aktív
ROE
20,3 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,62
−2,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+844 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,6 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
52 tis. €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
51,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 128 tis. € | 108 tis. € | 108 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 87 tis. € | 46 tis. € | 65 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 128 tis. € | 108 tis. € | 108 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 624 € | 49 tis. € | 594 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 10 tis. € | 960 € | 4 054 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 41 tis. € | 117 tis. € | 104 tis. € | 137 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 611 € | 1 652 € | 1 652 € | 859 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 611 € | 1 652 € | 1 652 € | 859 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 39 tis. € | 115 tis. € | 102 tis. € | 136 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 5 400 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 31 tis. € | 12 tis. € | 4 803 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 84 tis. € | 90 tis. € | 126 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 41 tis. € | 117 tis. € | 104 tis. € | 137 tis. € |
| Vlastné imanie | −29 tis. € | 41 tis. € | 42 tis. € | 52 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −29 tis. € | −13 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 624 € | 49 tis. € | 594 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 70 tis. € | 76 tis. € | 62 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 263 € | 452 € | 617 € | 810 € |
| Krátkodobé záväzky | 69 tis. € | 75 tis. € | 62 tis. € | 84 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 668 € | 907 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Štúrova 692/89, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Sídl. Žitava 1402/18, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Štúrova 692/89, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Čedičová 1378/6, 71000 Ostrava, Česká republika
Adresa Sídl. Žitava 1402/18, 95201 Vráble, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.