Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52858651・Sidónie Sakalovej 1305, 01401 Bytča・Založené 2020
Obrat 2025
330 tis. €
−5,0 %Zisk 2025
38 tis. €
−49 %Aktíva
254 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
44 tis. €
−46 %Zadlženosť
82,8 %
+22 ppHrubá marža
21,5 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,6 %
−10,0 ppZisk / výnosy
ROA
15,1 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
87,4 %
−5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
49 tis. €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
57,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 174 tis. € | 255 tis. € | 347 tis. € | 330 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 73 tis. € | 111 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 174 tis. € | 255 tis. € | 347 tis. € | 330 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 46 tis. € | 75 tis. € | 38 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 510 € | 13 tis. € | 21 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 95 tis. € | 163 tis. € | 203 tis. € | 254 tis. € |
| Neobežný majetok | 30 tis. € | 32 tis. € | 41 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 28 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 640 € | 1 848 € | 1 056 € | 264 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 64 tis. € | 131 tis. € | 162 tis. € | 177 tis. € |
| Zásoby | 9 424 € | 41 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 34 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 55 tis. € | 87 tis. € | 83 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 95 tis. € | 163 tis. € | 203 tis. € | 254 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 52 tis. € | 80 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 46 tis. € | 75 tis. € | 38 tis. € |
| Záväzky | 75 tis. € | 111 tis. € | 123 tis. € | 210 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 9 076 € | 3 631 € | 43 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 60 tis. € | 102 tis. € | 119 tis. € | 167 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Súľov 378, 01352 Súľov-Hradná, Slovenská republika
Adresa Unín 168, 90846 Unín, Slovenská republika
Adresa Unín 168, 90846 Unín, Slovenská republika
Adresa Súľov 378, 01352 Súľov-Hradná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.