Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52860477・Juraja Jánošíka 875/9, 01303 Varín・Založené 2020
Obrat 2025
3 633 €
−65 %Zisk 2025
2 861 €
+56 %Aktíva
12 tis. €
+35 %Vlastný kapitál
7 513 €
+61 %Zadlženosť
37,7 %
−10 ppHrubá marža
100,0 %
+45 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
78,8 %
+61 ppZisk / výnosy
ROA
23,7 %
+3,2 ppRentabilita aktív
ROE
38,1 %
−1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,75
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 201 €
+48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 524 €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 965 € | 8 700 € | 10 tis. € | 3 633 € |
| Pridaná hodnota | 3 757 € | 5 940 € | 5 635 € | 3 633 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 966 € | 8 700 € | 10 tis. € | 3 633 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 121 € | 571 € | 1 830 € | 2 861 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 72 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 9 324 € | 8 920 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 712 € | 388 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 712 € | 388 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 667 € | 8 936 € | 8 920 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 318 € | 318 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 761 € | 8 054 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 906 € | 1 822 € | 556 € | 460 € |
| Finančné účty | 6 443 € | 6 796 € | 3 603 € | 3 547 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 9 324 € | 8 920 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 252 € | 2 824 € | 4 653 € | 7 513 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 627 € | −3 747 € | −3 677 € | −1 848 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 121 € | 571 € | 1 830 € | 2 861 € |
| Záväzky | 8 127 € | 6 500 € | 4 267 € | 4 548 € |
| Dlhodobé záväzky | 3 219 € | 1 072 € | 1 073 € | 1 073 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 994 € | 4 054 € | 2 263 € | 2 537 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1 914 € | 1 374 € | 912 € | 912 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 19 € | 26 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Juraja Jánošíka 875/9, 01303 Varín, Slovenská republika
Adresa Juraja Jánošíka 875/9, 01303 Varín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.