Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PS:LOVE s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52862038Novozámocká 104, 949 05 NitraZaložené 2020

Obrat 2024

240 tis. €

+24 %
IČO
52862038
DIČ
2121173197
IČ DPH
SK2121173197, podľa §4, registrácia od streda 1. septembra 2021
Sídlo
PS:LOVE s. r. o.Novozámocká 104 949 05 Nitra
Dátum vzniku
piatok 31. januára 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/62934/N

Zisk 2024

22 tis. €

+59 %

Aktíva

70 tis. €

+17 %

Vlastný kapitál

48 tis. €

+86 %

Zadlženosť

32,2 %

−25 pp

Hrubá marža

12,8 %

+2,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+59 %
44 €−247 €7 002 €14 tis. €22 tis. €20202021202220232024

Tržby

+24 %
32 tis. €118 tis. €128 tis. €194 tis. €240 tis. €20202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

9,1 %

+2,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

31,3 %

+8,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

46,2 %

−7,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,12

+69 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

28 tis. €

+58 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,2 %

−0,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

48 tis. €

+73 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

65,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

32 tis. €2020118 tis. €2021128 tis. €2022194 tis. €2023240 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru118 tis. €128 tis. €194 tis. €240 tis. €
Pridaná hodnota7 523 €14 tis. €21 tis. €31 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti118 tis. €128 tis. €194 tis. €240 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−247 €7 002 €14 tis. €22 tis. €
Daň z príjmov321 €1 826 €3 789 €5 928 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok70 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie48 tis. €
  • Záväzky23 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom19 tis. €26 tis. €60 tis. €70 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok19 tis. €26 tis. €60 tis. €70 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky4 990 €11 tis. €29 tis. €20 tis. €
Krátkodobé pohľadávky9 498 €9 364 €15 tis. €23 tis. €
Finančné účty4 136 €4 760 €17 tis. €27 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky19 tis. €26 tis. €60 tis. €70 tis. €
Vlastné imanie4 797 €12 tis. €26 tis. €48 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov44 €−203 €6 799 €20 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−247 €7 002 €14 tis. €22 tis. €
Záväzky14 tis. €14 tis. €35 tis. €23 tis. €
Dlhodobé záväzky6 988 €8 631 €1 955 €40 €
Krátkodobé záväzky6 839 €5 079 €33 tis. €23 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

55 €321 €1 826 €3 789 €5 928 €20202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Dizajnérske činnostiPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Faktoring a forfaitingPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Finančný lízingPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 31. januára 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 31. januára 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 31. januára 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 31. januára 2020

    Adresa Krátka 8543/14, 91708 Trnava, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 31. januára 2020 – pondelok 28. februára 2022

    Adresa Okružná 150/26, 02201 Čadca, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 31. januára 2020 – streda 20. marca 2024

    Adresa Krátka ulica 8543/14, 91708 Trnava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 21. marca 2024

    Adresa Krátka 8543/14, 91708 Trnava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 1. marca 2022 – streda 20. marca 2024

    Adresa Krátka ulica 8543/14, 91708 Trnava, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 31. januára 2020 – pondelok 28. februára 2022

    Adresa Okružná 150/26, 02201 Čadca, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/62934/N
Hlavná činnosť
Administratívne a pomocné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PS:LOVE s. r. o.

Sídlo spoločnosti

PS:LOVE s. r. o.

Novozámocká 104, 949 05 Nitra

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.