Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52882322・1. mája 50/3, 076 43 Čierna nad Tisou・Založené 2020
Obrat 2025
5 040 €
−3,8 %Zisk 2025
1 667 €
+558 %Aktíva
307 €
−80 %Vlastný kapitál
5 063 €
+49 %Zadlženosť
-1 549,2 %
−1 431 ppHrubá marža
54,1 %
+35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,1 %
+40 ppZisk / výnosy
ROA
543,0 %
+566 ppRentabilita aktív
ROE
32,9 %
+44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,06
+86 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 007 €
+8 463 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,9 %
+1 434 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 063 €
+88 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 445 € | 4 865 € | 5 240 € | 5 040 € |
| Pridaná hodnota | 967 € | 899 € | 1 009 € | 2 726 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 445 € | 4 865 € | 5 240 € | 5 040 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −66 € | −134 € | −364 € | 1 667 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 894 € | 1 851 € | 1 555 € | 307 € |
| Neobežný majetok | 2 577 € | 1 640 € | 703 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 577 € | 1 640 € | 703 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 317 € | 211 € | 852 € | 307 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 317 € | 211 € | 852 € | 307 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 894 € | 1 851 € | 1 555 € | 307 € |
| Vlastné imanie | 3 894 € | 3 760 € | 3 396 € | 5 063 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 040 € | −1 106 € | −1 240 € | −1 604 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −66 € | −134 € | −364 € | 1 667 € |
| Záväzky | 1 000 € | −1 909 € | −1 841 € | −4 756 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 000 € | −1 909 € | −1 841 € | −4 756 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa 1. mája 50/3, 07643 Čierna nad Tisou, Slovenská republika
Adresa 1. mája 50/3, 07643 Čierna nad Tisou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Viktor Petöcz Photography s. r. o.
1. mája 50/3, 076 43 Čierna nad Tisou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.