Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52882373・Galbavého 1860/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka・Založené 2020
Obrat 2025
1 700 €
−80 %Zisk 2025
−2 361 €
−170 %Aktíva
1 493 €
−77 %Vlastný kapitál
854 €
−73 %Zadlženosť
42,8 %
−7,2 ppHrubá marža
43,5 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-138,9 %
−178 ppZisk / výnosy
ROA
-158,1 %
−211 ppRentabilita aktív
ROE
-276,5 %
−381 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,34
−88 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 021 €
−154 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-16,8 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
854 €
−86 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 135 € | 6 866 € | 8 563 € | 1 440 € |
| Pridaná hodnota | 1 991 € | 2 405 € | 3 982 € | 627 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 155 € | 6 866 € | 8 576 € | 1 700 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 530 € | 1 914 € | 3 373 € | −2 361 € |
| Daň z príjmov | 111 € | 155 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 598 € | 3 716 € | 6 424 € | 1 493 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 598 € | 3 716 € | 6 424 € | 1 493 € |
| Zásoby | 2 767 € | 2 767 € | 2 767 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 187 € | 211 € | 60 € | 0 € |
| Finančné účty | 644 € | 738 € | 3 597 € | 1 493 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 598 € | 3 716 € | 6 424 € | 1 493 € |
| Vlastné imanie | −2 073 € | −159 € | 3 214 € | 854 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 603 € | −7 119 € | −5 331 € | −2 285 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 530 € | 1 914 € | 3 373 € | −2 361 € |
| Záväzky | 5 671 € | 3 875 € | 3 210 € | 639 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 560 € | 3 720 € | 2 870 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 € | 155 € | 340 € | 639 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Nemčíkova 1195/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Galbavého 1860/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Nemčíkova 1195/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Galbavého 1860/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Beerwatch, s. r. o.
Galbavého 1860/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.