Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SHARO s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52882756Rozkvet 2076/159, 01701 Považská BystricaZaložené 2020

Obrat 2025

126 tis. €

+155 %
IČO
52882756
DIČ
2121187541
IČ DPH
SK2121187541, podľa §4, registrácia od utorok 15. augusta 2023
Sídlo
SHARO s. r. o.Rozkvet 2076/159 01701 Považská Bystrica
Dátum vzniku
streda 19. februára 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/39601/R

Zisk 2025

3 550 €

+267 %

Aktíva

59 tis. €

+2,8 %

Vlastný kapitál

12 tis. €

+44 %

Zadlženosť

80,4 %

−5,6 pp

Hrubá marža

41,6 %

−34 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+267 %
599 €371 €938 €107 €968 €3 550 €202020212022202320242025

Tržby

+155 %
28 tis. €26 tis. €39 tis. €66 tis. €50 tis. €126 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,8 %

+0,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

6,0 %

+4,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

30,8 %

+19 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,55

+77 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 510 €

+245 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,3 %

−4,7 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−21 tis. €

+37 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

35,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

28 tis. €202026 tis. €202139 tis. €202266 tis. €202350 tis. €2024126 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru39 tis. €66 tis. €50 tis. €126 tis. €
Pridaná hodnota17 tis. €30 tis. €38 tis. €53 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti39 tis. €66 tis. €50 tis. €126 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení938 €107 €968 €3 550 €
Daň z príjmov166 €29 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok33 tis. €
  • Obežný majetok26 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12 tis. €
  • Záväzky47 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom8 871 €65 tis. €57 tis. €59 tis. €
Neobežný majetok0 €51 tis. €42 tis. €33 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €51 tis. €42 tis. €33 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok8 871 €13 tis. €15 tis. €26 tis. €
Zásoby1 550 €1 741 €1 520 €1 666 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €5 640 €614 €4 597 €
Finančné účty7 321 €6 006 €13 tis. €20 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky8 871 €65 tis. €57 tis. €59 tis. €
Vlastné imanie6 908 €7 015 €7 983 €12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov921 €1 812 €1 914 €2 834 €
HV za účtovné obdobie po zdanení938 €107 €968 €3 550 €
Záväzky1 963 €58 tis. €49 tis. €47 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky1 963 €58 tis. €49 tis. €47 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

106 €65 €166 €29 €340 €960 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie572,62 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

3 registrované činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 19. februára 2020
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od streda 19. februára 2020
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaPlatné od streda 19. februára 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 19. februára 2020

    Adresa Sídlisko Rozkvet 2076/159, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 19. februára 2020

    Adresa Sídlisko Rozkvet 2076/159, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/39601/R
Hlavná činnosť
Pilovanie a hobľovanie dreva
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
SHARO s. r. o.

Sídlo spoločnosti

SHARO s. r. o.

Rozkvet 2076/159, 01701 Považská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.