Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52883949・Petzvalova 312/49, 059 01 Spišská Belá・Založené 2020
Obrat 2024
82 tis. €
+4,2 %Zisk 2024
2 715 €
+793 %Aktíva
175 tis. €
+706 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+33 %Zadlženosť
93,7 %
+32 ppHrubá marža
25,2 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,3 %
+2,9 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
24,7 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
−90 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 675 €
+334 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,1 %
−38 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−121 tis. €
−9 330 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 133 tis. € | 79 tis. € | 82 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 770 € | 17 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 133 tis. € | 79 tis. € | 82 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 758 € | 1 737 € | 304 € | 2 715 € |
| Daň z príjmov | 134 € | 462 € | 542 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 542 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 65 tis. € | 56 tis. € | 22 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 125 € | 2 625 € | 15 tis. € | 164 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 125 € | 2 625 € | 15 tis. € | 164 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 54 tis. € | 7 060 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 417 € | 1 268 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 5 260 € | 6 104 € | 9 068 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 61 tis. € | 48 tis. € | 539 € | 982 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 65 tis. € | 56 tis. € | 22 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 758 € | 7 494 € | 8 260 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 15 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 757 € | 2 956 € | 3 244 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 758 € | 1 737 € | 304 € | 2 715 € |
| Záväzky | 60 tis. € | 49 tis. € | 13 tis. € | 164 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 27 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 60 tis. € | 49 tis. € | 8 343 € | 132 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 5 106 € | 4 632 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Petzvalova 312/49, 05901 Spišská Belá, Slovenská republika
Adresa Petzvalova 312/49, 05901 Spišská Belá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.