Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52896072・Cukrovarská 156, 92601 Sereď・Založené 2020
Obrat 2025
289 tis. €
+16 %Zisk 2025
39 tis. €
−24 %Aktíva
184 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
101 tis. €
+64 %Zadlženosť
45,5 %
−26 ppHrubá marža
22,7 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,6 %
−7,0 ppZisk / výnosy
ROA
21,2 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
38,9 %
−44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,02
+67 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
82 tis. €
+160 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
54,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 160 tis. € | 131 tis. € | 249 tis. € | 287 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 752 € | 9 750 € | 89 tis. € | 65 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 161 tis. € | 131 tis. € | 249 tis. € | 289 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 529 € | 2 941 € | 51 tis. € | 39 tis. € |
| Daň z príjmov | 803 € | 783 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 79 tis. € | 65 tis. € | 213 tis. € | 184 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 722 € | 1 394 € | 31 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 722 € | 1 394 € | 31 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 77 tis. € | 63 tis. € | 182 tis. € | 162 tis. € |
| Zásoby | 55 tis. € | 33 tis. € | 128 tis. € | 107 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 196 € | 20 tis. € | 30 tis. € | 45 tis. € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 10 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 79 tis. € | 65 tis. € | 213 tis. € | 184 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 370 € | 10 tis. € | 62 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 341 € | 1 870 € | 4 811 € | 56 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 529 € | 2 941 € | 51 tis. € | 39 tis. € |
| Záväzky | 72 tis. € | 54 tis. € | 151 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 54 tis. € | 150 tis. € | 80 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 800 € | 300 € | 1 197 € | 3 593 € |
Vývoj daňových povinností
100 registrovaných činností
Adresa Železničná 1031/1, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Železničná 1031/1, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Železničná 1031/1, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Železničná 1031/1, 92601 Sereď, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.