Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52900657・Gen. M.R.Štefánika 1939, 91451 Trenčianske Teplice・Založené 2020
Obrat 2025
731 tis. €
+8,0 %Zisk 2025
−1 240 €
+93 %Aktíva
325 tis. €
+6,0 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+627 %Zadlženosť
94,4 %
−4,8 ppHrubá marža
17,9 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
+2,3 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
+5,1 ppRentabilita aktív
ROE
-6,8 %
+670 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,78
−5,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
680 €
+105 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
282,4 %
+295 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
55 tis. €
+9,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 600 tis. € | 628 tis. € | 677 tis. € | 731 tis. € |
| Pridaná hodnota | 90 tis. € | 104 tis. € | 114 tis. € | 130 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 600 tis. € | 628 tis. € | 677 tis. € | 731 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 091 € | −15 tis. € | −17 tis. € | −1 240 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 353 tis. € | 340 tis. € | 307 tis. € | 325 tis. € |
| Neobežný majetok | 227 tis. € | 220 tis. € | 200 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 227 tis. € | 220 tis. € | 200 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 126 tis. € | 120 tis. € | 107 tis. € | 126 tis. € |
| Zásoby | 74 tis. € | 87 tis. € | 76 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 12 tis. € | 5 154 € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 353 tis. € | 340 tis. € | 307 tis. € | 325 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 4 424 € | 2 507 € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 091 € | −15 tis. € | −17 tis. € | −1 240 € |
| Záväzky | 339 tis. € | 336 tis. € | 304 tis. € | 307 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 241 tis. € | 235 tis. € | 229 tis. € | 212 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 71 tis. € | 57 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 28 tis. € | 16 tis. € | 5 746 € | 5 637 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 13 tis. € | 13 tis. € | 9 787 € | 15 tis. € |
| Rezervy | 2 540 € | 1 763 € | 2 756 € | 3 425 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa SNP 684/89, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 684/89, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 684/89, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 684/89, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 684/89, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa SNP 684/89, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ATMudry, s. r. o.
Gen. M.R.Štefánika 1939, 91451 Trenčianske Teplice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.