Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52900738・Ulica Za humnami 162/4, 91909 Šelpice・Založené 2020
Obrat 2025
476 tis. €
−19 %Zisk 2025
4 036 €
−38 %Aktíva
501 tis. €
+1,9 %Vlastný kapitál
218 tis. €
+538 %Zadlženosť
56,4 %
−37 ppHrubá marža
25,3 %
−0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
1,9 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,56
+237 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 033 €
−41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,1 %
−4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
389 tis. €
+207 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 811 tis. € | 639 tis. € | 589 tis. € | 476 tis. € |
| Pridaná hodnota | 189 tis. € | 166 tis. € | 153 tis. € | 120 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 813 tis. € | 646 tis. € | 590 tis. € | 476 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 968 € | 1 247 € | 6 463 € | 4 036 € |
| Daň z príjmov | 4 768 € | 783 € | 3 840 € | 1 997 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 768 € | 783 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 415 tis. € | 424 tis. € | 491 tis. € | 501 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 8 603 € | 3 004 € | 2 227 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 8 603 € | 3 004 € | 2 227 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 387 tis. € | 414 tis. € | 488 tis. € | 499 tis. € |
| Zásoby | 315 tis. € | 362 tis. € | 402 tis. € | 454 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 46 tis. € | 42 tis. € | 85 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 26 tis. € | 10 tis. € | 1 603 € | 6 478 € |
| Časové rozlíšenie | 1 718 € | 1 395 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 415 tis. € | 424 tis. € | 491 tis. € | 501 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 28 tis. € | 34 tis. € | 218 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 19 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 968 € | 1 247 € | 6 463 € | 4 036 € |
| Záväzky | 389 tis. € | 397 tis. € | 457 tis. € | 283 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 566 € | 1 094 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 288 tis. € | 245 tis. € | 362 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 23 tis. € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 76 tis. € | 149 tis. € | 95 tis. € | 171 tis. € |
| Rezervy | 1 674 € | 2 215 € | 967 € | 1 895 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Ulica Za humnami 162/4, 91909 Šelpice, Slovenská republika
Adresa Tehelná ulica 419/27B, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Šelpice 162, 91909 Šelpice, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 419, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Ulica Za humnami 162/4, 91909 Šelpice, Slovenská republika
Adresa Tehelná ulica 419/27B, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Adresa Šelpice 162, 91909 Šelpice, Slovenská republika
Adresa Bohdanovce nad Trnavou 419, 91909 Bohdanovce nad Trnavou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Záhradné centrum BEGA, s. r. o.
Ulica Za humnami 162/4, 91909 Šelpice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.