Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52901564・Hlavná 22, 94301 Štúrovo・Založené 2020
Obrat 2025
19 tis. €
−44 %Zisk 2025
−15 tis. €
−1 132 %Aktíva
562 tis. €
−1,9 %Vlastný kapitál
−2 209 €
−118 %Zadlženosť
100,4 %
+2,6 ppHrubá marža
-6,6 %
−33 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-77,5 %
−82 ppZisk / výnosy
ROA
-2,6 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
669,9 %
+659 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
+1,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
−915 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,4 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−545 tis. €
−0,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 043 € | 2 601 € | 8 844 € | −1 256 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 704 € | 1 183 € | 1 434 € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 356 € | 262 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 12 tis. € | 573 tis. € | 562 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 554 tis. € | 543 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 554 tis. € | 543 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 12 tis. € | 573 tis. € | 562 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 972 € | 11 tis. € | 13 tis. € | −2 209 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 104 € | 4 723 € | 5 847 € | 7 281 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 704 € | 1 183 € | 1 434 € | −15 tis. € |
| Záväzky | 1 241 € | 804 € | 561 tis. € | 564 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 19 € | 0 € | 45 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 241 € | 785 € | 561 tis. € | 564 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Zdravotnícka 6818/11, 94052 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Zdravotnícka 6818/11, 94052 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.