Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52904385・Plynárenská 17563/3D, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2020
Obrat 2024
32 tis. €
+103 %Zisk 2024
18 tis. €
+476 %Aktíva
39 tis. €
+365 %Vlastný kapitál
26 tis. €
+224 %Zadlženosť
34,7 %
+28 ppHrubá marža
65,8 %
+42 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
55,7 %
+36 ppZisk / výnosy
ROA
45,2 %
+8,7 ppRentabilita aktív
ROE
69,2 %
+30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,88
−81 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+475 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,9 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+224 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
337,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 381 € | 7 610 € | 16 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | −13 € | 259 € | 3 710 € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 381 € | 7 610 € | 16 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −90 € | −81 € | 3 082 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 544 € | 3 101 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 054 € | 4 919 € | 8 455 € | 39 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 054 € | 4 919 € | 8 455 € | 39 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 31 tis. € |
| Finančné účty | 5 054 € | 4 919 € | 8 455 € | 8 101 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 054 € | 4 919 € | 8 455 € | 39 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 679 € | 4 838 € | 7 911 € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −231 € | −81 € | −171 € | 2 911 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −90 € | −81 € | 3 082 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 375 € | 81 € | 544 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 225 € | 0 € | 544 € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 81 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Bernolákova 2718/2, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 2718/2, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
AYAAN s. r. o.
Plynárenská 17563/3D, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.