Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52904776・Narcisová 52, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2020
Obrat 2025
85 tis. €
+137 %Zisk 2025
30 tis. €
+952 %Aktíva
50 tis. €
+153 %Vlastný kapitál
47 tis. €
+173 %Zadlženosť
5,1 %
−7,0 ppHrubá marža
41,6 %
+28 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,1 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
60,1 %
+46 ppRentabilita aktív
ROE
63,4 %
+47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
19,46
+135 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
+894 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
47 tis. €
+173 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
61,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 59 tis. € | 39 tis. € | 36 tis. € | 85 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 965 € | 4 223 € | 4 988 € | 35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 59 tis. € | 39 tis. € | 36 tis. € | 85 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 576 € | 2 012 € | 2 843 € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov | 418 € | 356 € | 502 € | 3 324 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 50 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 50 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 50 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 50 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 47 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 575 € | 7 151 € | 9 163 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 576 € | 2 012 € | 2 843 € | 30 tis. € |
| Záväzky | 5 248 € | −418 € | 2 376 € | 2 557 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 248 € | −418 € | 2 376 € | 2 557 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Trnavská cesta 30, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Trnavská cesta 30, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Black Tears, s. r. o.
Narcisová 52, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.