Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52905110・Námestie Matice slovenskej 4262/22, 018 41 Dubnica nad Váhom・Založené 2020
Obrat 2025
6 416 €
+24 %Zisk 2025
4 332 €
+2 254 %Aktíva
8 697 €
+105 %Vlastný kapitál
8 237 €
+111 %Zadlženosť
5,3 %
−2,7 ppHrubá marža
77,4 %
+65 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
67,5 %
+64 ppZisk / výnosy
ROA
49,8 %
+45 ppRentabilita aktív
ROE
52,6 %
+48 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,91
+51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 792 €
+815 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,6 %
−55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 237 €
+111 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 262 € | 7 144 € | 5 161 € | 6 416 € |
| Pridaná hodnota | −13 € | 631 € | 664 € | 4 967 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 262 € | 7 144 € | 5 161 € | 6 416 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −159 € | 349 € | 184 € | 4 332 € |
| Daň z príjmov | 26 € | 150 € | 340 € | 460 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 500 € | 3 999 € | 4 246 € | 8 697 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 500 € | 3 999 € | 4 246 € | 8 697 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 500 € | 3 999 € | 4 246 € | 8 697 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 500 € | 3 999 € | 4 246 € | 8 697 € |
| Vlastné imanie | 3 374 € | 3 723 € | 3 906 € | 8 237 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 467 € | −1 626 € | −1 295 € | −1 130 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −159 € | 349 € | 184 € | 4 332 € |
| Záväzky | 126 € | 276 € | 340 € | 460 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 126 € | 276 € | 340 € | 460 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Na záhumní 766/31, 01901 Ilava, Slovenská republika
Adresa Pod Hájom 1095/81, 1841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Na záhumní 766/31, 01901 Ilava, Slovenská republika
Adresa Pod Hájom 1095/81, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
GLS gabbi s. r. o.
Námestie Matice slovenskej 4262/22, 018 41 Dubnica nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.