Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52907791・Ulica 29. augusta 1646/6, 92401 Galanta・Založené 2020
Obrat 2025
549 €
Zisk 2025
−389 €
+51 %Aktíva
5 112 €
−1,9 %Vlastný kapitál
2 877 €
−12 %Zadlženosť
43,7 %
+6,4 ppHrubá marža
9,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-70,9 %
Zisk / výnosy
ROA
-7,6 %
+7,5 ppRentabilita aktív
ROE
-13,5 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,29
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−49 €
+89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-693,9 %
−618 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 877 €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 549 € |
| Pridaná hodnota | −140 € | −203 € | −362 € | 53 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 549 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −236 € | −280 € | −786 € | −389 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 237 € | 5 157 € | 5 211 € | 5 112 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 237 € | 5 157 € | 5 211 € | 5 112 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 88 € | 88 € | 88 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 149 € | 5 069 € | 5 123 € | 5 112 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 237 € | 5 157 € | 5 211 € | 5 112 € |
| Vlastné imanie | 4 332 € | 4 052 € | 3 266 € | 2 877 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −432 € | −668 € | −948 € | −1 734 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −236 € | −280 € | −786 € | −389 € |
| Záväzky | 905 € | 1 105 € | 1 945 € | 2 235 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 905 € | 1 105 € | 1 945 € | 2 235 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Hájska 1009, 92501 Matúškovo, Slovenská republika
Adresa Martinská 1577/2, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hájska 1009, 92501 Matúškovo, Slovenská republika
Adresa Martinská 1577/2, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Martinská 1577/2, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Martinská 1577/2, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Martinská 1577/2, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Martinská 1577/2, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.