Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52908283・Kriváň 318, 96204 Kriváň・Založené 2020
Obrat 2025
18 tis. €
−29 %Zisk 2025
3 586 €
+366 %Aktíva
450 tis. €
−3,4 %Vlastný kapitál
440 tis. €
+0,8 %Zadlženosť
2,3 %
−4,1 ppHrubá marža
21,0 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,8 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
0,8 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,92
+73 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 586 €
+223 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 403 € | 19 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | −15 tis. € | 1 479 € | 1 331 € | 3 812 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 403 € | 19 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −26 tis. € | 1 056 € | 770 € | 3 586 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 186 € | 340 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 434 tis. € | 458 tis. € | 466 tis. € | 450 tis. € |
| Neobežný majetok | 382 tis. € | 382 tis. € | 382 tis. € | 399 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 382 tis. € | 382 tis. € | 382 tis. € | 399 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 76 tis. € | 84 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 38 tis. € | 47 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 434 tis. € | 458 tis. € | 466 tis. € | 450 tis. € |
| Vlastné imanie | 429 tis. € | 430 tis. € | 436 tis. € | 440 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −765 € | −26 tis. € | −25 tis. € | −25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −26 tis. € | 1 056 € | 770 € | 3 586 € |
| Záväzky | 4 985 € | 28 tis. € | 30 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 730 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 255 € | 28 tis. € | 30 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Antonína Procházky 413/34, 62300 Brno, Česká republika
Adresa Antonína Procházky 413/34, 62300 Brno, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.