Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52910792・Topoľová 2818/17, 92601 Sereď・Založené 2020
Obrat 2025
88 tis. €
+3 904 %Zisk 2025
1 423 €
+30 %Aktíva
7 619 €
+35 %Vlastný kapitál
6 465 €
+28 %Zadlženosť
15,2 %
+4,4 ppHrubá marža
2,9 %
−66 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−48 ppZisk / výnosy
ROA
18,7 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
22,0 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,60
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 383 €
+67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
40,3 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 465 €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
826,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 1 027 € | 2 200 € | 88 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −934 € | 1 515 € | 2 528 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 1 027 € | 2 200 € | 88 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −28 € | −1 021 € | 1 091 € | 1 423 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 972 € | 4 179 € | 5 652 € | 7 619 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 972 € | 4 179 € | 5 652 € | 7 619 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 135 € | 113 € | 67 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 972 € | 4 044 € | 5 539 € | 7 552 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 972 € | 4 179 € | 5 652 € | 7 619 € |
| Vlastné imanie | 4 972 € | 3 951 € | 5 042 € | 6 465 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −28 € | −1 049 € | 42 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −28 € | −1 021 € | 1 091 € | 1 423 € |
| Záväzky | 0 € | 228 € | 610 € | 1 154 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 228 € | 610 € | 1 154 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Topoľová 2818/17, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Topoľová 2818/17, 92601 Sereď, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.