Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52912876・Letná 392/5, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
41 tis. €
+26 %Zisk 2025
1 250 €
−81 %Aktíva
15 tis. €
+2,9 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+9,6 %Zadlženosť
2,3 %
−6,0 ppHrubá marža
4,9 %
−24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
−17 ppZisk / výnosy
ROA
8,6 %
−39 ppRentabilita aktív
ROE
8,8 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
34,73
+189 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 590 €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+6,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 31 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 950 € | 2 360 € | 9 419 € | 2 046 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 31 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 736 € | 1 586 € | 6 685 € | 1 250 € |
| Daň z príjmov | 130 € | 0 € | 1 180 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 209 € | 6 295 € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 2 763 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 2 763 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 209 € | 6 295 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 200 € | 0 € | 4 164 € | 4 530 € |
| Finančné účty | 5 009 € | 6 295 € | 9 996 € | 7 277 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 209 € | 6 295 € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 709 € | 6 295 € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 027 € | −291 € | 1 295 € | 7 980 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 736 € | 1 586 € | 6 685 € | 1 250 € |
| Záväzky | 3 500 € | 0 € | 1 180 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 500 € | 0 € | 1 180 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Letná 392/5, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Letná 392/5, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Lilou s.r.o.
Letná 392/5, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.