Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52917029・Oravská Jasenica 222, 02964 Oravská Jasenica・Založené 2020
Obrat 2025
3,24 mil. €
+29 %Zisk 2025
58 tis. €
−70 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
1,35 mil. €
+29 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
827 tis. €
+0,9 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
38,8 %
+17 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
8,9 %
−6,4 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
−5,8 ppZisk / výnosy
Zisková marža
1,8 %
−5,9 ppZisk / tržby
ROA
4,3 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
7,0 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
1,8 %
−6,4 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
8,7 %
−6,3 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
86 tis. €
−65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,5 %
+9,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 2,48 mil. € | 3,18 mil. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 379 tis. € | 283 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 2,52 mil. € | 3,24 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | 192 tis. € | 58 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 57 tis. € | 28 tis. € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 0 € | 0 € | 59 tis. € | 89 tis. € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 5 000 € | 1,05 mil. € | 1,35 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 281 tis. € | 300 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 281 tis. € | 300 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 5 000 € | 768 tis. € | 1,05 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 887 € | 4 685 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 384 tis. € | 489 tis. € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 000 € | 383 tis. € | 555 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 5 000 € | 1,05 mil. € | 1,35 mil. € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 819 tis. € | 827 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 622 tis. € | 763 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | 192 tis. € | 58 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 230 tis. € | 523 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 59 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 164 tis. € | 419 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 6 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 6 800 € | 500 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
16 registrovaných činností
Adresa Oravská Jasenica 222, 02964 Oravská Jasenica, Slovenská republika
Adresa Oravská Jasenica 222, 02964 Oravská Jasenica, Slovenská republika
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.