Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ETTA STEEL s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52926044Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť RačaZaložené 2020

Obrat 2025

69 tis. €

+77 %
IČO
52926044
DIČ
2121181359
IČ DPH
SK2121181359, podľa §4, registrácia od nedeľa 7. decembra 2025
Sídlo
ETTA STEEL s. r. o.Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Dátum vzniku
utorok 11. februára 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/145437/B

Zisk 2025

11 tis. €

+486 %

Aktíva

25 tis. €

+88 %

Vlastný kapitál

23 tis. €

+96 %

Zadlženosť

7,6 %

−4,0 pp

Hrubá marža

26,9 %

+4,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+486 %
3 858 €−42 €879 €36 €1 916 €11 tis. €202020212022202320242025

Tržby

+77 %
11 tis. €42 tis. €47 tis. €29 tis. €39 tis. €69 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

16,3 %

+11 pp

Zisk / výnosy

ROA

45,3 %

+31 pp

Rentabilita aktív

ROE

49,1 %

+33 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

13,54

+51 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

12 tis. €

+453 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−5,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

23 tis. €

+96 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

43,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

11 tis. €202042 tis. €202147 tis. €202229 tis. €202339 tis. €202469 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru47 tis. €29 tis. €39 tis. €69 tis. €
Pridaná hodnota5 587 €6 132 €8 746 €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti47 tis. €29 tis. €39 tis. €69 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení879 €36 €1 916 €11 tis. €
Daň z príjmov159 €7 €340 €1 248 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok25 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie23 tis. €
  • Záväzky1 893 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom11 tis. €11 tis. €13 tis. €25 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok11 tis. €11 tis. €13 tis. €25 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 259 €254 €1 414 €1 953 €
Finančné účty7 280 €11 tis. €12 tis. €23 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky11 tis. €11 tis. €13 tis. €25 tis. €
Vlastné imanie9 695 €9 732 €12 tis. €23 tis. €
Základné imanie5 000 €5 001 €5 001 €5 001 €
HV minulých rokov3 316 €4 195 €4 231 €6 147 €
HV za účtovné obdobie po zdanení879 €36 €1 916 €11 tis. €
Záväzky844 €1 197 €1 530 €1 893 €
Dlhodobé záväzky0 €64 €64 €64 €
Krátkodobé záväzky842 €1 126 €1 466 €1 829 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé2 €7 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

681 €0 €159 €7 €340 €1 248 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 211,22 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • ZámočníctvoPlatné od štvrtok 25. júla 2024
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od streda 4. marca 2020
  • Administratívne službyPlatné od utorok 11. februára 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 11. februára 2020
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 11. februára 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 11. februára 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 11. februára 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 11. februára 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 11. februára 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 11. februára 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 24. februára 2020

    Adresa Beša 17, 93536 Beša, Slovenská republika

  • Konateľutorok 11. februára 2020 – utorok 3. marca 2020

    Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 25. júla 2024

    Adresa Beša 17, 93536 Beša, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 4. marca 2020 – streda 24. júla 2024

    Adresa Pažitná 1014/17, 92601 Sereď, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • four biz s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 11. februára 2020 – utorok 3. marca 2020

    Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/145437/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ETTA STEEL s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ETTA STEEL s. r. o.

Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.