Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52928594・Solivarská 14E, 08005 Prešov・Založené 2020
Obrat 2025
42 tis. €
−15 %Zisk 2025
2 913 €
+7,3 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
15 tis. €
+21 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
15 tis. €
+25 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
3,4 %
−3,3 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
16,6 %
+6,9 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,9 %
+1,4 ppZisk / výnosy
Zisková marža
6,9 %
+1,4 ppZisk / tržby
ROA
19,4 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
20,0 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
7,4 %
+1,6 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
16,6 %
+6,9 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
3 253 €
+0,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 16 tis. € | 50 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 080 € | 4 731 € | 4 809 € | 7 011 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 16 tis. € | 50 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 929 € | 3 814 € | 2 714 € | 2 913 € |
| Daň z príjmov | 151 € | 696 € | 513 € | 340 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 917 € | 9 607 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 9 216 € | 6 583 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 9 216 € | 6 583 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 917 € | 9 607 € | 3 244 € | 8 471 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 67 € | 1 193 € | 43 € | 112 € |
| Finančné účty | 5 850 € | 8 414 € | 3 201 € | 8 359 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 917 € | 9 607 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 767 € | 8 910 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 162 € | 0 € | 3 623 € | 6 201 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 929 € | 3 814 € | 2 714 € | 2 913 € |
| Záväzky | 150 € | 697 € | 836 € | 518 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 150 € | 697 € | 836 € | 518 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
25 registrovaných činností
Adresa Saleziánov 1282/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Jesenná 22, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Saleziánov 1282/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Jesenná 22, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Saleziánov 1282/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Jesenná 22, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Saleziánov 1282/4, 07101 Michalovce, Slovenská republika
4 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.