Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52944247・Kollárova 987/34, 07301 Sobrance・Založené 2020
Obrat 2024
60 tis. €
+42 %Zisk 2024
−6 321 €
−485 %Aktíva
74 tis. €
+63 %Vlastný kapitál
−7 440 €
−565 %Zadlženosť
110,0 %
+7,6 ppHrubá marža
-7,0 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-10,5 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-8,5 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
85,0 %
+232 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−6 321 €
−485 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 84 tis. € | 53 tis. € | 42 tis. € | 60 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 532 € | −9 256 € | 1 736 € | −4 233 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 84 tis. € | 53 tis. € | 42 tis. € | 60 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 150 € | −9 352 € | 1 641 € | −6 321 € |
| Daň z príjmov | 306 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 74 tis. € | 54 tis. € | 46 tis. € | 74 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 38 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 74 tis. € | 54 tis. € | 46 tis. € | 36 tis. € |
| Zásoby | 73 tis. € | 53 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 939 € |
| Finančné účty | 677 € | 970 € | 585 € | 783 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 74 tis. € | 54 tis. € | 46 tis. € | 74 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 592 € | −2 760 € | −1 119 € | −7 440 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 442 € | 1 592 € | −7 760 € | −6 119 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 150 € | −9 352 € | 1 641 € | −6 321 € |
| Záväzky | 67 tis. € | 57 tis. € | 47 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Kollárova 987/34, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Adresa Kollárova 987/34, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.