Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52944832・Veľký Lapáš 703, 951 04 Veľký Lapáš・Založené 2020
Obrat 2025
1,06 mil. €
+16 %Zisk 2025
677 €
−36 %Aktíva
627 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
71 tis. €
+18 %Zadlženosť
88,7 %
+0,5 ppHrubá marža
7,5 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
1,0 %
−0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
+38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 829 €
−7,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
88,4 %
+5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−150 tis. €
+37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 738 tis. € | 781 tis. € | 912 tis. € | 995 tis. € |
| Pridaná hodnota | 63 tis. € | 65 tis. € | 161 tis. € | 74 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 819 tis. € | 885 tis. € | 921 tis. € | 1,06 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 7 636 € | 1 063 € | 677 € |
| Daň z príjmov | 5 852 € | 5 920 € | 5 253 € | 5 152 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 262 tis. € | 325 tis. € | 511 tis. € | 627 tis. € |
| Neobežný majetok | 152 tis. € | 214 tis. € | 341 tis. € | 427 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 152 tis. € | 214 tis. € | 341 tis. € | 427 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 109 tis. € | 110 tis. € | 171 tis. € | 200 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 55 tis. € | 64 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 103 tis. € | 109 tis. € | 111 tis. € | 133 tis. € |
| Finančné účty | 5 887 € | 1 764 € | 4 462 € | 3 335 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 262 tis. € | 325 tis. € | 511 tis. € | 627 tis. € |
| Vlastné imanie | 53 tis. € | 61 tis. € | 60 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 33 tis. € | 44 tis. € | 49 tis. € | 60 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 7 636 € | 1 063 € | 677 € |
| Záväzky | 208 tis. € | 264 tis. € | 451 tis. € | 557 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 146 tis. € | 236 tis. € | 411 tis. € | 351 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 87 tis. € | 52 tis. € | 40 tis. € | 206 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Nemocničná 1950/63, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 703, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa Nemocničná 1950/63, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 703, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.