Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52945308・Baka 62, 93004 Baka・Založené 2020
Obrat 2025
163 tis. €
−33 %Zisk 2025
470 €
−85 %Aktíva
114 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+4,3 %Zadlženosť
89,9 %
+3,2 ppHrubá marža
24,8 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
4,1 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,27
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 811 €
−57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
74,0 %
+48 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−75 tis. €
−76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 426 tis. € | 114 tis. € | 242 tis. € | 163 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 485 € | 16 tis. € | 20 tis. € | 40 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 427 tis. € | 115 tis. € | 242 tis. € | 163 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 986 € | 555 € | 3 129 € | 470 € |
| Daň z príjmov | 610 € | 469 € | 1 088 € | 1 341 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 146 tis. € | 122 tis. € | 83 tis. € | 114 tis. € |
| Neobežný majetok | 65 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 65 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 81 tis. € | 69 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 5 680 € | 40 tis. € | 9 018 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 10 tis. € | 21 tis. € | 6 641 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 19 tis. € | 18 € | 9 557 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 146 tis. € | 122 tis. € | 83 tis. € | 114 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 351 € | 7 907 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 297 € | 2 234 € | 2 761 € | 5 733 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 986 € | 555 € | 3 129 € | 470 € |
| Záväzky | 139 tis. € | 114 tis. € | 72 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 139 tis. € | 114 tis. € | 72 tis. € | 103 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Rohovce 95, 93030 Rohovce, Slovenská republika
Adresa Baka 62, 93004 Baka, Slovenská republika
Adresa Baka 165, 93004 Baka, Slovenská republika
Adresa Rohovce 95, 93030 Rohovce, Slovenská republika
Adresa Baka 62, 93004 Baka, Slovenská republika
Adresa Baka 62, 93004 Baka, Slovenská republika
Adresa Rohovce 95, 93030 Rohovce, Slovenská republika
Adresa Baka 165, 93004 Baka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.