Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52945511・Budatínska 3230/16, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2020
Obrat 2025
70 tis. €
+22 %Zisk 2025
5 122 €
+96 %Aktíva
47 tis. €
+67 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+28 %Zadlženosť
50,2 %
+15 ppHrubá marža
30,9 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,3 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
10,8 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
21,7 %
+7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,81
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 082 €
+70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,8 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−1,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
54,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 54 tis. € | 58 tis. € | 64 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 54 tis. € | 58 tis. € | 70 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 105 € | 3 305 € | 2 618 € | 5 122 € |
| Daň z príjmov | 1 110 € | 1 180 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 110 € | 1 180 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € | 47 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 9 274 € | 7 469 € | 26 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 9 274 € | 7 469 € | 26 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 610 € | 2 219 € | 2 386 € | 1 910 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 359 € | 104 € | 99 € | 497 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € | 47 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 57 € | 263 € | 568 € | 568 € |
| HV minulých rokov | 3 429 € | 7 328 € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 105 € | 3 305 € | 2 618 € | 5 122 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 861 € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 599 € | 6 903 € | 6 884 € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 5 081 € | 4 141 € | 2 977 € | 3 642 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pravenec 314, 97216 Pravenec, Slovenská republika
Adresa Pravenec 314, 97216 Pravenec, Slovenská republika
Adresa Mankovce 178, 95191 Mankovce, Slovenská republika
Adresa Pravenec 314, 97216 Pravenec, Slovenská republika
Adresa Pravenec 314, 97216 Pravenec, Slovenská republika
Adresa Mankovce 178, 95191 Mankovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Heroes Agency s.r.o.
Budatínska 3230/16, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.