Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52966836・Gogoľova 18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2020
Obrat 2025
605 tis. €
+357 %Zisk 2025
19 tis. €
+325 %Aktíva
77 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
34 tis. €
+118 %Zadlženosť
55,4 %
−19 ppHrubá marža
4,1 %
−1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,1 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
24,1 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
54,1 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,81
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
+324 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+118 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
105,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 70 tis. € | 156 tis. € | 132 tis. € | 605 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 365 € | 6 242 € | 7 540 € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 70 tis. € | 156 tis. € | 132 tis. € | 605 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 609 € | 3 731 € | 4 360 € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 747 € | 1 080 € | 1 177 € | 4 967 € |
| Daň z príjmov splatná | 747 € | 1 080 € | 1 177 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 46 tis. € | 50 tis. € | 61 tis. € | 77 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 50 tis. € | 61 tis. € | 77 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 30 tis. € | 6 929 € | 457 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 28 tis. € | 20 tis. € | 54 tis. € | 76 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 39 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 46 tis. € | 50 tis. € | 61 tis. € | 77 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 609 € | 11 tis. € | 16 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 609 € | 6 340 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 609 € | 3 731 € | 4 360 € | 19 tis. € |
| Záväzky | 38 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 6 € | 6 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Janka Kráľa 1512/57, 95618 Bošany, Slovenská republika
Adresa Janka Kráľa 921/37, 95618 Bošany, Slovenská republika
Adresa Janka Kráľa 1512/57, 95618 Bošany, Slovenská republika
Adresa Janka Kráľa 921/37, 95618 Bošany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Insta agency s. r. o.
Gogoľova 18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.