Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52989208・Trnková 8, 08006 Prešov・Založené 2020
Obrat 2025
22 tis. €
−12 %Zisk 2025
4 913 €
+325 %Aktíva
10 tis. €
+68 %Vlastný kapitál
6 403 €
+330 %Zadlženosť
36,1 %
−39 ppHrubá marža
25,0 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,4 %
+31 ppZisk / výnosy
ROA
49,0 %
+85 ppRentabilita aktív
ROE
76,7 %
+223 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,77
+108 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 253 €
+386 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,5 %
+25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 403 €
+330 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-23,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 66 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 025 € | −2 217 € | −1 839 € | 5 470 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 66 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 081 € | −2 612 € | −2 179 € | 4 913 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 8 830 € | 5 973 € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 8 830 € | 5 973 € | 10 tis. € |
| Zásoby | 5 635 € | 5 635 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 723 € | 963 € | 518 € | 97 € |
| Finančné účty | 3 026 € | 2 232 € | 5 455 € | 9 929 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 8 830 € | 5 973 € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 281 € | 1 669 € | 1 490 € | 6 403 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 344 € | −737 € | −3 349 € | −5 528 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 081 € | −2 612 € | −2 179 € | 4 913 € |
| Záväzky | 6 103 € | 7 161 € | 4 483 € | 3 623 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 103 € | 7 161 € | 4 483 € | 3 623 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Trnková 7244/8, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Exnárova 6621/7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Trnková 7244/8, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Exnárova 6621/7, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.