Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52996204・HORE JARKY 85/12, 010 04 Hôrky・Založené 2020
Obrat 2025
61 tis. €
+73 %Zisk 2025
10 tis. €
+405 %Aktíva
36 tis. €
+84 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+214 %Zadlženosť
57,7 %
−18 ppHrubá marža
27,9 %
+6,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,9 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
28,8 %
+46 ppRentabilita aktív
ROE
68,1 %
+138 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
+516 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+477 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 581 €
+87 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € | 61 tis. € |
| Pridaná hodnota | 249 € | 3 146 € | 7 571 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € | 61 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 808 € | 593 € | −3 379 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 105 € | 340 € | 1 146 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 592 € | 505 € | 19 tis. € | 36 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 592 € | 505 € | 2 196 € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 592 € | 505 € | 2 196 € | 7 758 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 592 € | 505 € | 19 tis. € | 36 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 612 € | 4 205 € | 4 826 € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −9 580 € | −11 tis. € | −11 tis. € | −14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 808 € | 593 € | −3 379 € | 10 tis. € |
| Záväzky | −3 020 € | −3 700 € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −3 020 € | −3 700 € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa NA FRAMBOR 242/17, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa Hôrky 242, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa NA FRAMBOR 242/17, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa Hôrky 242, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.