Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53004043・Račianska 145/50, 83153 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2020
Obrat 2025
114 tis. €
+129 %Zisk 2025
3 930 €
+202 %Aktíva
54 tis. €
+158 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+22 %Zadlženosť
59,0 %
+46 ppHrubá marža
7,3 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,3 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,70
−78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 936 €
+201 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,4 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 530 € | 12 tis. € | 3 421 € | 8 380 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € | 114 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 586 € | 8 733 € | 1 301 € | 3 930 € |
| Daň z príjmov | 295 € | 1 452 € | 340 € | 1 006 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 781 € | 20 tis. € | 21 tis. € | 54 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 781 € | 20 tis. € | 21 tis. € | 54 tis. € |
| Zásoby | 0 € | −840 € | −2 100 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 164 € | 4 200 € | 4 398 € | 270 € |
| Finančné účty | 7 617 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 54 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 781 € | 20 tis. € | 21 tis. € | 54 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 775 € | 17 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 129 € | 3 156 € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 586 € | 8 733 € | 1 301 € | 3 930 € |
| Záväzky | 1 006 € | 3 137 € | 2 674 € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 562 € | 14 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 444 € | 3 123 € | 2 674 € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Liešťany 430, 97227 Liešťany, Slovenská republika
Adresa Liešťany 430, 97227 Liešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PROJEKTSTUDIO s.r.o.
Račianska 145/50, 83153 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.