Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53008596・Za Valy 473/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou・Založené 2020
Obrat 2025
6 391 €
−48 %Zisk 2025
1 718 €
+178 %Aktíva
4 562 €
+66 %Vlastný kapitál
3 860 €
+80 %Zadlženosť
15,4 %
−6,6 ppHrubá marža
69,3 %
+67 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,9 %
+45 ppZisk / výnosy
ROA
37,7 %
+118 ppRentabilita aktív
ROE
44,5 %
+147 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,50
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 058 €
+210 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,5 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 860 €
+80 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
102,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 664 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 6 391 € |
| Pridaná hodnota | 1 958 € | 6 062 € | 278 € | 4 428 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 664 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 6 391 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 420 € | 3 337 € | −2 203 € | 1 718 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 369 € | 4 814 € | 2 744 € | 4 562 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 369 € | 4 814 € | 2 744 € | 4 562 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 116 € | 112 € | 0 € | 101 € |
| Finančné účty | 1 253 € | 4 702 € | 2 744 € | 4 461 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 369 € | 4 814 € | 2 744 € | 4 562 € |
| Vlastné imanie | 1 008 € | 4 345 € | 2 142 € | 3 860 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 412 € | −3 992 € | −655 € | −2 858 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 420 € | 3 337 € | −2 203 € | 1 718 € |
| Záväzky | 361 € | 469 € | 602 € | 702 € |
| Dlhodobé záväzky | 6 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 355 € | 469 € | 602 € | 702 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Za Valy 1736/1A, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Mierová 2088/113, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mierová 2088/113, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Za Valy 1736/1A, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Mierová 2088/113, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
JA Tartaros s. r. o.
Za Valy 473/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.