Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53011180・Rozkvet 2038/76, 017 01 Považská Bystrica・Založené 2020
Obrat 2025
89 tis. €
+49 %Zisk 2025
26 tis. €
+3 763 %Aktíva
100 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
98 tis. €
+36 %Zadlženosť
1,8 %
−7,3 ppHrubá marža
42,4 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
28,9 %
+28 ppZisk / výnosy
ROA
25,9 %
+25 ppRentabilita aktív
ROE
26,3 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
46,11
+505 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+1 668 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
81 tis. €
+69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 118 tis. € | 107 tis. € | 60 tis. € | 89 tis. € |
| Pridaná hodnota | 31 tis. € | 62 tis. € | 9 812 € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 118 tis. € | 107 tis. € | 60 tis. € | 89 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 43 tis. € | 670 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 786 € | 12 tis. € | 960 € | 2 932 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 786 € | 12 tis. € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 66 tis. € | 127 tis. € | 80 tis. € | 100 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 100 tis. € | 55 tis. € | 82 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 6 242 € | 8 749 € | 4 513 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 15 tis. € | 7 570 € | 1 771 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 24 tis. € | 79 tis. € | 39 tis. € | 76 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 260 € | 252 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 66 tis. € | 127 tis. € | 80 tis. € | 100 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 72 tis. € | 72 tis. € | 98 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 1 067 € | 22 tis. € | 65 tis. € | 66 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 43 tis. € | 670 € | 26 tis. € |
| Záväzky | 38 tis. € | 55 tis. € | 7 209 € | 1 789 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 55 tis. € | 7 209 € | 1 789 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Rozkvet 2038/76, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Slopná 92, 01821 Slopná, Slovenská republika
Adresa Zemianska Závada 81, 01815 Prečín, Slovenská republika
Adresa Slopná 92, 01821 Slopná, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2038/76, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Slopná 92, 01821 Slopná, Slovenská republika
Adresa Zemianska Závada 81, 01815 Prečín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.