Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53033281・Kalinčiakova 14083/33, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
17 tis. €
Zisk 2025
−5 940 €
−2 715 %Aktíva
18 tis. €
+326 %Vlastný kapitál
−2 020 €
−152 %Zadlženosť
111,1 %
+103 ppHrubá marža
-33,5 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-35,2 %
Zisk / výnosy
ROA
-32,7 %
−28 ppRentabilita aktív
ROE
294,1 %
+299 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,95
−76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 600 €
−4 441 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,1 %
−270 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+206 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | −360 € | 0 € | 0 € | −5 651 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −479 € | −91 € | −211 € | −5 940 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 85 € | 4 131 € | 4 259 € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 85 € | 4 131 € | 4 259 € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 4 000 € | 4 219 € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 85 € | 131 € | 40 € | 1 200 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 85 € | 4 131 € | 4 259 € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | −779 € | 4 131 € | 3 919 € | −2 020 € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −300 € | −778 € | −870 € | −1 080 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −479 € | −91 € | −211 € | −5 940 € |
| Záväzky | 864 € | 0 € | 340 € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 264 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 600 € | 0 € | 340 € | 6 145 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Bajkalská 14083/2C, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Líščie údolie 115/93, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Špitálska 2203/53, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Sasinkova 5, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Sasinkova 5, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Račany Bianco 4, s. r. o.
Kalinčiakova 14083/33, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.