Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53052811・Vysoká 5168/9, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
1 865 €
−45 %Aktíva
78 tis. €
+1,6 %Vlastný kapitál
78 tis. €
+2,5 %Zadlženosť
0,4 %
−0,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
2,4 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
2,4 %
−2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
228,97
+187 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 205 €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,4 %
−6,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
78 tis. €
+2,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 500 € | −500 € | 49 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 070 € | −550 € | 2 150 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 500 € | −500 € | 49 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 219 € | 1 397 € | 3 396 € | 1 865 € |
| Daň z príjmov | 64 € | 255 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 71 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 71 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 69 tis. € | 70 tis. € | 72 tis. € | 75 tis. € |
| Finančné účty | 2 274 € | 2 377 € | 4 106 € | 3 031 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 71 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Vlastné imanie | 71 tis. € | 72 tis. € | 76 tis. € | 78 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 66 tis. € | 65 tis. € | 67 tis. € | 70 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 219 € | 1 397 € | 3 396 € | 1 865 € |
| Záväzky | 100 € | 405 € | 960 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 255 € | 960 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 150 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Vysoká 5168/9, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Vysoká 5168/9, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Cabanova 34, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Cabanova 34, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DABFIN AIF s. r. o.
Vysoká 5168/9, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.