Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53061454・Prievidzská 10, 040 11 Košice - mestská časť Západ・Založené 2020
Obrat 2025
1 060 €
−79 %Zisk 2025
−3 417 €
−1 096 %Aktíva
8 967 €
−15 %Vlastný kapitál
5 785 €
−37 %Zadlženosť
35,5 %
+23 ppHrubá marža
76,4 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-322,4 %
−329 ppZisk / výnosy
ROA
-38,1 %
−41 ppRentabilita aktív
ROE
-59,1 %
−63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,82
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 077 €
−551 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,0 %
−61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 785 €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-37,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 17 tis. € | 4 943 € | 1 060 € |
| Pridaná hodnota | 4 753 € | 1 900 € | 4 693 € | 810 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 17 tis. € | 4 943 € | 1 060 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 055 € | −2 023 € | 343 € | −3 417 € |
| Daň z príjmov | 363 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 9 339 € | 11 tis. € | 8 967 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 9 339 € | 11 tis. € | 8 967 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 269 € | 680 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 9 339 € | 10 tis. € | 8 287 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 9 339 € | 11 tis. € | 8 967 € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 8 859 € | 9 201 € | 5 785 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 635 € | 5 588 € | 3 564 € | 3 891 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 055 € | −2 023 € | 343 € | −3 417 € |
| Záväzky | 656 € | 480 € | 1 370 € | 3 182 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 656 € | 480 € | 1 370 € | 3 182 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
74 registrovaných činností
Adresa Dénešova 1144/55, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Dénešova 1144/55, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Dénešova 1144/55, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Adresa Dénešova 1144/55, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Caillou s. r. o.
Prievidzská 10, 040 11 Košice - mestská časť Západ
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.