Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53075366・Estónska 50, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−2 303 €
−2,7 %Aktíva
421 €
−51 %Vlastný kapitál
−6 049 €
−61 %Zadlženosť
1 536,8 %
+1 005 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-547,0 %
−289 ppRentabilita aktív
ROE
38,1 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,11
−75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 963 €
−3,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-17,3 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 329 €
−207 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
41,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −50 € | −60 € | −60 € | −60 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 573 € | −1 804 € | −2 242 € | −2 303 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 093 € | 1 344 € | 868 € | 421 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 093 € | 1 344 € | 868 € | 421 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 093 € | 1 344 € | 868 € | 421 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 093 € | 1 344 € | 868 € | 421 € |
| Vlastné imanie | 300 € | −1 504 € | −3 746 € | −6 049 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 127 € | −4 700 € | −6 504 € | −8 746 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 573 € | −1 804 € | −2 242 € | −2 303 € |
| Záväzky | 2 793 € | 2 848 € | 4 614 € | 6 470 € |
| Dlhodobé záväzky | 2 650 € | 2 660 € | 2 600 € | 2 600 € |
| Krátkodobé záväzky | 143 € | 188 € | 1 954 € | 3 750 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 60 € | 120 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Hornadská 5115/8, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Estónska 50, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Punci s. r. o.
Estónska 50, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.