Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53084900・Horná Štubňa 400, 038 46 Horná Štubňa・Založené 2020
Obrat 2025
38 tis. €
−11 %Zisk 2025
9 219 €
+16 %Aktíva
30 tis. €
+42 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+48 %Zadlženosť
5,1 %
−4,1 ppHrubá marža
51,1 %
+7,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,4 %
+5,8 ppZisk / výnosy
ROA
30,8 %
−6,7 ppRentabilita aktív
ROE
32,5 %
−8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,47
+122 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+9,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
+87 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 38 tis. € | 43 tis. € | 38 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 735 € | 8 713 € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 38 tis. € | 43 tis. € | 38 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 957 € | 1 123 € | 7 919 € | 9 219 € |
| Daň z príjmov | 541 € | 293 € | 1 398 € | 1 024 € |
| Daň z príjmov splatná | 541 € | 293 € | 1 398 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 990 € | 8 251 € | 5 751 € | 3 251 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 990 € | 8 251 € | 5 751 € | 3 251 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 446 € | 3 797 € | 15 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 798 € | 0 € | 0 € | 137 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 6 648 € | 3 797 € | 15 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 11 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 148 € | 203 € | — |
| HV minulých rokov | 2 148 € | 4 957 € | 6 024 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 957 € | 1 123 € | 7 919 € | 9 219 € |
| Záväzky | 2 331 € | 820 € | 1 946 € | 1 525 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 331 € | 820 € | 1 946 € | 1 525 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Horná Štubňa 400, 03846 Horná Štubňa, Slovenská republika
Adresa Horná Štubňa 400, 03846 Horná Štubňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.