Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53093585・Obrancov mieru 32, 080 01 Prešov・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−427 €
+41 %Aktíva
7 610 €
−1,1 %Vlastný kapitál
−6 479 €
−7,1 %Zadlženosť
185,1 %
+6,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-5,6 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
6,6 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,54
−3,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−87 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-390,8 %
−301 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 479 €
−7,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
423,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 571 € | −125 € | −136 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 799 € | −353 € | −720 € | −427 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 655 € | 4 337 € | 7 697 € | 7 610 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 655 € | 4 337 € | 7 697 € | 7 610 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 2 873 € | 2 873 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 756 € | 0 € | 594 € | 0 € |
| Finančné účty | 899 € | 4 337 € | 4 230 € | 4 737 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 655 € | 4 337 € | 7 697 € | 7 610 € |
| Vlastné imanie | −4 979 € | −5 331 € | −6 051 € | −6 479 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 186 € | −9 984 € | −10 tis. € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 799 € | −353 € | −720 € | −427 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 9 668 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 9 668 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Obrancov mieru 32, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Obrancov mieru 32, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.