Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53100590・Svätovavrinecká 2B, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
1,04 mil. €
+11 %Zisk 2025
14 tis. €
+17 %Aktíva
162 tis. €
−63 %Vlastný kapitál
56 tis. €
+33 %Zadlženosť
65,2 %
−25 ppHrubá marža
1,8 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
8,7 %
+6,0 ppRentabilita aktív
ROE
25,0 %
−3,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,53
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
56 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,61 mil. € | 875 tis. € | 935 tis. € | 1,04 mil. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,61 mil. € | 875 tis. € | 935 tis. € | 1,04 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 600 € | 2 903 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 600 € | 2 903 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 115 tis. € | 224 tis. € | 441 tis. € | 162 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 224 tis. € | 441 tis. € | 162 tis. € |
| Zásoby | 117 tis. € | 203 tis. € | 297 tis. € | 273 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −5 350 € | 2 540 € | −119 tis. € | −119 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 928 € | 18 tis. € | 263 tis. € | 8 086 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 115 tis. € | 224 tis. € | 441 tis. € | 162 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 30 tis. € | 42 tis. € | 56 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −5 038 € | 15 tis. € | 25 tis. € | 37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Záväzky | 94 tis. € | 194 tis. € | 398 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 94 tis. € | 194 tis. € | 398 tis. € | 105 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Svätovavrinecká 13593/2B, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Svidnícka 106/11, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Lovinského 7093/33A, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Svätovavrinecká 13593/2B, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Svidnícka 106/11, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Lovinského 7093/33A, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
M&W Property s.r.o.
Svätovavrinecká 2B, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.