Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53101596・Rosinská cesta 8, 01008 Žilina・Založené 2020
Obrat 2024
359 tis. €
+1 258 %Zisk 2024
12 tis. €
+5 948 %Aktíva
130 tis. €
+186 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+165 %Zadlženosť
85,5 %
+1,2 ppHrubá marža
10,2 %
−67 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,3 %
+2,5 ppZisk / výnosy
ROA
9,1 %
+8,6 ppRentabilita aktív
ROE
62,2 %
+60 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,35
+7 470 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+4 601 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,7 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
+119 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
63,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 68 tis. € | 100 tis. € | 26 tis. € | 297 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 153 € | 4 348 € | 20 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 68 tis. € | 100 tis. € | 26 tis. € | 359 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 635 € | 1 290 € | 194 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 169 € | 353 € | 129 € | 3 451 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 86 tis. € | 45 tis. € | 130 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 49 tis. € | 36 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 49 tis. € | 36 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 30 tis. € | 38 tis. € | 8 905 € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 37 tis. € | 0 € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 4 093 € | 151 € | 8 905 € | 34 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 86 tis. € | 45 tis. € | 130 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 635 € | 6 925 € | 7 119 € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 635 € | 1 925 € | 2 119 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 635 € | 1 290 € | 194 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 24 tis. € | 79 tis. € | 38 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 30 tis. € | 26 tis. € | 86 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 35 tis. € | 201 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 214 tis. € | 11 tis. € | 8 939 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Stránske 178, 01313 Stránske, Slovenská republika
Adresa Chalupkova 156/15, 02204 Čadca, Slovenská republika
Adresa Stránske 178, 01313 Stránske, Slovenská republika
Adresa Chalupkova 156/15, 02204 Čadca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.