Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53111877・Haydnova 19, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
1,55 mil. €
+8,5 %Zisk 2025
1 170 €
−75 %Aktíva
1,03 mil. €
−6,3 %Vlastný kapitál
206 tis. €
−3,5 %Zadlženosť
80,1 %
−0,6 ppHrubá marža
36,5 %
−3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
0,6 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,99
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 010 €
−52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
76,6 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
207 tis. €
+103 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
71,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 675 tis. € | 1,58 mil. € | 1,43 mil. € | 1,49 mil. € |
| Pridaná hodnota | 155 tis. € | 510 tis. € | 574 tis. € | 544 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 676 tis. € | 1,59 mil. € | 1,43 mil. € | 1,55 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 65 tis. € | 36 tis. € | 4 628 € | 1 170 € |
| Daň z príjmov | 24 tis. € | 9 286 € | 5 740 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 9 286 € | 5 740 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 306 tis. € | 813 tis. € | 1,1 mil. € | 1,03 mil. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 261 tis. € | 569 tis. € | 524 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 258 tis. € | 569 tis. € | 524 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 2 740 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 284 tis. € | 473 tis. € | 460 tis. € | 415 tis. € |
| Zásoby | 87 tis. € | 170 tis. € | 173 tis. € | 182 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 97 tis. € | 144 tis. € | 145 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 101 tis. € | 159 tis. € | 142 tis. € | 128 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 79 tis. € | 75 tis. € | 94 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 306 tis. € | 813 tis. € | 1,1 mil. € | 1,03 mil. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | 212 tis. € | 213 tis. € | 206 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 170 tis. € | 203 tis. € | 199 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 65 tis. € | 36 tis. € | 4 628 € | 1 170 € |
| Záväzky | 222 tis. € | 602 tis. € | 890 tis. € | 828 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 € | 110 tis. € | 93 tis. € | 41 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 183 tis. € | 314 tis. € | 358 tis. € | 209 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 39 tis. € | 159 tis. € | 406 tis. € | 549 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 15 tis. € | 32 tis. € | 30 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 4 008 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Mozartova 14, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mozartova 14, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
HYDREX Bratislava s. r. o.
Haydnova 19, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.