Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53117000・Bauerova 1199/38, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP・Založené 2020
Obrat 2025
32 tis. €
+9,2 %Zisk 2025
1 413 €
−69 %Aktíva
43 tis. €
+125 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+90 %Zadlženosť
44,7 %
+10,0 ppHrubá marža
32,4 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,4 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
5,9 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,52
−97 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 774 €
−67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,3 %
+5,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 194 €
−129 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
54,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 863 € | 20 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 142 € | 2 424 € | 4 815 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 863 € | 22 tis. € | 30 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 121 € | 3 012 € | 4 617 € | 1 413 € |
| Daň z príjmov | 21 € | 531 € | 815 € | 361 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 142 € | 25 tis. € | 19 tis. € | 43 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 4 689 € | 3 968 € | 39 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 4 689 € | 3 968 € | 6 930 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 32 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 142 € | 20 tis. € | 15 tis. € | 4 626 € |
| Zásoby | 0 € | −1 259 € | 2 896 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 21 tis. € | 6 697 € | 1 729 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 500 € |
| Finančné účty | 142 € | −830 € | 0 € | 397 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 142 € | 25 tis. € | 19 tis. € | 43 tis. € |
| Vlastné imanie | 121 € | 8 012 € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 3 012 € | 7 629 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 121 € | 3 012 € | 4 617 € | 1 413 € |
| Záväzky | 21 € | 17 tis. € | 6 716 € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 4 807 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 € | 12 tis. € | 815 € | 8 820 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 5 901 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Hirtenstrasse 3, 66589 Merchweiler, Nemecká spolková republika
Adresa Dukelská Štvrť 948/11, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Hirtenstrasse 3, 66589 Merchweiler, Nemecká spolková republika
Adresa Dukelská Štvrť 948/11, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Oak Road s. r. o.
Bauerova 1199/38, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.