Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

R2 SK reality, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53118103Černovská 1670/7, 010 08 ŽilinaZaložené 2020

Obrat 2025

50 tis. €

+5,1 %
IČO
53118103
DIČ
2121288477
IČ DPH
SK2121288477, podľa §7a, registrácia od utorok 20. januára 2026
Sídlo
R2 SK reality, s. r. o.Černovská 1670/7 010 08 Žilina
Dátum vzniku
štvrtok 2. júla 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/75101/L

Zisk 2025

27 tis. €

+110 %

Aktíva

120 tis. €

+5,8 %

Vlastný kapitál

101 tis. €

+36 %

Zadlženosť

16,2 %

−19 pp

Hrubá marža

68,8 %

+31 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+110 %
4 835 €18 tis. €12 tis. €22 tis. €13 tis. €27 tis. €202020212022202320242025

Tržby

+4,7 %
13 tis. €47 tis. €30 tis. €47 tis. €47 tis. €50 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

53,7 %

+27 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,2 %

+11 pp

Rentabilita aktív

ROE

26,5 %

+9,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,01

+271 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

30 tis. €

+99 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,1 %

−4,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

107 €

+100 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

31,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

18 tis. €202047 tis. €202130 tis. €202247 tis. €202347 tis. €202450 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru30 tis. €47 tis. €47 tis. €50 tis. €
Pridaná hodnota13 tis. €28 tis. €18 tis. €34 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti30 tis. €47 tis. €47 tis. €50 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení12 tis. €22 tis. €13 tis. €27 tis. €
Daň z príjmov0 €3 818 €2 243 €3 002 €

Aktíva

  • Neobežný majetok101 tis. €
  • Obežný majetok20 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie101 tis. €
  • Záväzky20 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom45 tis. €68 tis. €114 tis. €120 tis. €
Neobežný majetok16 tis. €24 tis. €103 tis. €101 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok16 tis. €24 tis. €103 tis. €101 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €44 tis. €11 tis. €20 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €96 €4 500 €
Finančné účty29 tis. €44 tis. €11 tis. €15 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky45 tis. €68 tis. €114 tis. €120 tis. €
Vlastné imanie40 tis. €61 tis. €74 tis. €101 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov23 tis. €35 tis. €56 tis. €69 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení12 tis. €22 tis. €13 tis. €27 tis. €
Záväzky5 000 €6 203 €40 tis. €20 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 000 €6 203 €40 tis. €20 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

853 €3 153 €0 €3 818 €2 243 €3 002 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie7,67 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 2. júla 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 2. júla 2020
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)Platné od štvrtok 2. júla 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 2. júla 2020

    Adresa Černovská 1670/7, 01008 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 2. júla 2020

    Adresa Černovská 1670/7, 01008 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/75101/L
Hlavná činnosť
Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
R2 SK reality, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

R2 SK reality, s. r. o.

Černovská 1670/7, 010 08 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.