Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53122241・Centrum I 51/126, 018 41 Dubnica nad Váhom・Založené 2020
Obrat 2025
62 tis. €
−2,0 %Zisk 2025
−1 265 €
+90 %Aktíva
330 tis. €
−2,6 %Vlastný kapitál
296 tis. €
−0,4 %Zadlženosť
10,4 %
−2,0 ppHrubá marža
63,5 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,1 %
+19 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
+3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-0,4 %
+4,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
32,39
+0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−305 €
+97 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-314,8 %
−307 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
319 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-41,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,39 mil. € | 525 tis. € | 59 tis. € | 61 tis. € |
| Pridaná hodnota | 359 tis. € | −20 tis. € | 23 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,39 mil. € | 526 tis. € | 63 tis. € | 62 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 259 tis. € | −61 tis. € | −13 tis. € | −1 265 € |
| Daň z príjmov | 69 tis. € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 405 tis. € | 397 tis. € | 339 tis. € | 330 tis. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 862 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 862 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 364 tis. € | 375 tis. € | 328 tis. € | 329 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 72 € | 54 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 315 tis. € | 364 tis. € | 319 tis. € | 314 tis. € |
| Finančné účty | 49 tis. € | 11 tis. € | 8 311 € | 15 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 405 tis. € | 397 tis. € | 339 tis. € | 330 tis. € |
| Vlastné imanie | 265 tis. € | 310 tis. € | 297 tis. € | 296 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 365 tis. € | 305 tis. € | 292 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 259 tis. € | −61 tis. € | −13 tis. € | −1 265 € |
| Záväzky | 140 tis. € | 87 tis. € | 42 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 140 tis. € | 46 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 39 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 613 € | 31 tis. € | 24 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 779 € | 1 136 € | 500 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Centrum I 51/126, 08 41 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Centrum I 51/126, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.