Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53126980・Nám. sv. Imricha 923/21, 943 01 Štúrovo・Založené 2020
Obrat 2025
49 tis. €
−35 %Zisk 2025
4 476 €
+33 %Aktíva
128 tis. €
+3,9 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+44 %Zadlženosť
88,5 %
−3,2 ppHrubá marža
7,8 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,2 %
+4,7 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
30,5 %
−2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,82
+36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 991 €
+14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−20 tis. €
+55 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 543 € | 34 tis. € | 6 895 € | 7 116 € |
| Pridaná hodnota | 800 € | 3 813 € | 1 854 € | 553 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 550 € | 34 tis. € | 75 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 479 € | 603 € | 3 367 € | 4 476 € |
| Daň z príjmov | 103 € | 108 € | 1 010 € | 515 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 483 € | 84 tis. € | 123 tis. € | 128 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 70 tis. € | 55 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 70 tis. € | 55 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 483 € | 13 tis. € | 68 tis. € | 93 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 9 900 € | 30 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 906 € | 1 487 € | 4 334 € | 3 959 € |
| Finančné účty | 5 577 € | 1 776 € | 34 tis. € | 39 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 483 € | 84 tis. € | 123 tis. € | 128 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 234 € | 6 837 € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 755 € | 1 234 € | 1 837 € | 5 204 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 479 € | 603 € | 3 367 € | 4 476 € |
| Záväzky | 249 € | 77 tis. € | 113 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 38 € | 46 € |
| Krátkodobé záväzky | 249 € | 77 tis. € | 113 tis. € | 113 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Madáchová 2542/42, 94360 Nána, Slovenská republika
Adresa Madáchová 2542/42, 94360 Nána, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.