Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53127331・Sad SNP 663/18, 01001 Žilina・Založené 2020
Obrat 2025
507 tis. €
−0,5 %Zisk 2025
12 tis. €
+117 %Aktíva
5,87 mil. €
−2,3 %Vlastný kapitál
5,27 mil. €
+0,2 %Zadlženosť
10,1 %
−2,3 ppHrubá marža
17,3 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,4 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
+1,4 ppRentabilita aktív
ROE
0,2 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,31
+30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+123 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,9 %
+29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,13 mil. €
+2,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
163,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9,55 mil. € | 2,21 mil. € | 510 tis. € | 507 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1,31 mil. € | 60 tis. € | 2 935 € | 88 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9,66 mil. € | 2,21 mil. € | 510 tis. € | 507 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 950 tis. € | 32 tis. € | −73 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 253 tis. € | 13 tis. € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 253 tis. € | 13 tis. € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6,01 mil. € | 5,59 mil. € | 6,0 mil. € | 5,87 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,64 mil. € | 4,32 mil. € | 4,54 mil. € | 4,47 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 487 € | 1 337 € | 223 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2,64 mil. € | 4,32 mil. € | 4,32 mil. € | 4,32 mil. € |
| Obežný majetok | 3,37 mil. € | 1,27 mil. € | 1,46 mil. € | 1,39 mil. € |
| Zásoby | 2,56 mil. € | 846 tis. € | 400 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 130 tis. € | 505 tis. € | 993 tis. € | 1,39 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 686 tis. € | −81 tis. € | 68 tis. € | 847 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 14 € | 28 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6,01 mil. € | 5,59 mil. € | 6,0 mil. € | 5,87 mil. € |
| Vlastné imanie | 5,3 mil. € | 5,33 mil. € | 5,26 mil. € | 5,27 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 4 360 € | 954 tis. € | 986 tis. € | 914 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 950 tis. € | 32 tis. € | −73 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 712 tis. € | 256 tis. € | 742 tis. € | 592 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 195 tis. € | 140 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 712 tis. € | 256 tis. € | 357 tis. € | 263 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 189 tis. € | 190 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Pod Lipami 509/5, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Adresa Nesluša 1154, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Nesluša 1154, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.