Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53140516・Tajovského 8568/3, 01001 Žilina・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 160 €
+41 %Aktíva
19 €
−89 %Vlastný kapitál
−55 tis. €
−6,0 %Zadlženosť
292 026,3 %
+262 037 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-16 631,6 %
−13 547 ppRentabilita aktív
ROE
5,7 %
−4,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 820 €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-12,1 %
−5,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−40 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-51,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
15 tis. €
−28 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 72 tis. € | 36 tis. € | 1 667 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −12 tis. € | −93 € | 1 063 € | −566 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 72 tis. € | 37 tis. € | 1 667 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −20 tis. € | −9 009 € | −5 398 € | −3 160 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 8 341 € | 175 € | 19 € |
| Neobežný majetok | 8 710 € | 2 765 € | 152 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 710 € | 2 765 € | 152 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 5 576 € | 23 € | 19 € |
| Zásoby | 3 890 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 50 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 794 € | 776 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 644 € | 4 800 € | 23 € | 19 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 8 341 € | 175 € | 19 € |
| Vlastné imanie | −38 tis. € | −47 tis. € | −52 tis. € | −55 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | −43 tis. € | −52 tis. € | −57 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −20 tis. € | −9 009 € | −5 398 € | −3 160 € |
| Záväzky | 58 tis. € | 55 tis. € | 52 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 887 € | 1 944 € | 1 141 € | 323 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € | 40 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 33 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Veľká okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Tajovského 8568/3, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Veľká okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Tajovského 8568/3, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.